WinRaR zdarma a dostupně

WinRAR ke stažení zdarma

Program WinRAR je primárně určen pro práci s archivy. Tento program je volně ke stažení na mnoha místech na internetu. Samozřejmě na každém webu odkud jej budete stahovat si můžete také přečíst jakousi recenzi, která vypovídá o kvalitách programu. Právě WinRAR je jedním z programů, které mají celkově vysoce kvalitní a hodnocené recenze. Ovladatelnost programu na skvělé úrovni a také jeho služby jsou naprosto dostačující pro běžné uživatele. Program je také v kompletní české lokalizaci díky čemuž nenastanou žádné jazykové bariéry, které by snad mohly ovlivnit kvalitu práce s programem.

Konkrétně WinRAR je pojmenována verze programu, která je určena pro Windows. Kromě formátu RAR dokáže spolehlivě pracovat také s formáty jako jsou ZIP, ARJ, LZH, ACE, CAB, TAR, GZ, UUE, BZ2 a JAR. Díky tomuto rozptylu budete s prací jistě kompletně spokojeni. Nejnovější verze programu je 4 a její výhody jsou následující: vyšší rychlost zabalování, podpora formátu ISO, změny v zadání hesla, lepší podpora Windows 7 a zrušena podpora Win98, NT, ME, Což se dá v současné době naprosto pochopit, jelikož tyto systémy se snad pouze v případě naprostých výjimek nepoužívají. Program si stáhnete kdekoli na internetu.

Pokud budete chtít jeho plnou verzi, je nutné se registrovat. Tato registrace však nezahrnuje nijak přehnané investice. Postaží pouze několik set korun, což pro firemní účely není žádný problém.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán WinRAR a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.